Specyfikacja

PODSTAWOWE CECHY WSPÓLNE

Dla wszystkich naszych realizacji są niezależnie od wybrania wariantu usługi filmowania i dotyczą jakości końcowego produktu, który jest naszym standardem. Wyposażenie w nowoczesne kamery z pełnym osprzętem, rejestrator audio oraz stanowiska montażowe zapewniają nam uzyskanienajwyższej jakości cyfrowego obrazu i dźwięku. Szczególne i niepowtarzalne chwile nagrywane są na dwie kamery, gdzie druga kamera nagrywająca z innej perspektywy i w innym planie wykorzystywana jest podczas montażu jako przebitkowa. Daje to bogactwo różnorodności ujęć i nadaje odpowiednią dynamikę całości. Podczas montażu po zsynchronizowaniu wszystkich ścieżek kierujemy się przede wszystkim różnicowaniem planów. Każdy zaawansowany montaż wykonywany jest z olbrzymią starannością i precyzją oraz z zachowaniem wszelkich filmowych zasad. Gotowy materiał oddawany jest w postaci plików do skopiowania na własny nośnik, zapisany na pendrive typu karta kredytowa z nadrukiem lub na płytach DVD/Blu-Ray z bezpośrednim na nich nadrukach, co zapewnia im profesjonalny wygląd. Płyty są w ekskluzywnym opakowaniu wysokiej jakości pudełku z okolicznościową okładką opatrzoną hologramem lub w drewnianym pudełku z laserowym grawerem.

OBRAZ

Oferujemy technologię 4K, Full HD z zastosowaniem nowoczesnych kamer wyposażonych w jasną optykę pozwalających na pracę nawet przy minimalnym oświetleniu. Kamery które obecnie używamy zapisują materiał bezpośrednio na kartach pamięci. Rejestrując materiał filmowy natomiast starszymi kamerami DV lub HDV nagrywamy jednocześnie na taśmach jak i cyfrowych rekorderach, dzięki czemu dwukrotnie zwiększamy bezpieczeństwo zapisu nagranego wydarzenia. Stosujemy wysokiej jakości statywy Libec oraz Unomat wyposażone w głowice olejowe, by uniknąć wszelkich drgań i uzyskać stabilność i płynność ruchów kamery; ponadto wykorzystujemy bardzo funkcjonalny stabilizator ruchów kamery Glidecam HD. Dysponujemy również kranem kamerowym oraz wózkiem pod statyw, by urozmaicić obraz stosując odpowiednie jazdy kamerowe. W trakcie filmowania różnicujemy ujęcia pod względem planu filmowego oraz perspektywy. Mamy możliwość nagrywania z wykorzystaniem efektu blue-box wykorzystując zestaw teł i odpowiednie oświetlenie.

ŚWIATŁO

Dzięki jasnej optyce kamer, unikamy doświetlania miejsc, w których nagrywamy, by zachować atmosferę rejestrowanego wydarzenia oraz uniknąć ewentualnego oślepiania osób filmowanych. Nie mniej jednak w bardzo słabym oświetleniu stosujemy lampki nakamerowe z regulacją mocy. Dysponujemy też zestawami lamp Unomat, jak również RP2 Techfilm, te jednak wykorzystujemy tylko przy specjalnych zamówieniach. Przy nagraniach z wykorzystanie blue-box korzystamy z zestawów świateł do oświetlenia mini studia.

DŹWIĘK

Używamy profesjonalnych mikrofonów ze złączami 3-pinowymi XLR: Rode kierunkowy NTG oraz pojemnościowy VideoMic, jak również SE Elektronics sE2a z wymiennymi kapsułami oraz inne. Ponadto przy nagrywaniu wywiadów dysponujemy klipsami lub korzystamy z kilku metrowej tyczki. Ponieważ dźwięk w filmie jest bardzo ważny, dlatego szczególną uwagę przywiązujemy do tego by był jakością jak najlepszy. W trakcie wielu realizacji, jeśli jest możliwość nagrywamy dźwięk podłączając się do wyjścia liniowego miksera. Poza zapisem na kamerach stosujemy zapis ścieżki audio również na profesjonalnym i nowoczesnym cyfrowym rejestratorze ZOOM, by dysponować najwyższej jakości nagraniem.

MONTAŻ

Każdy nagrany materiał filmowy poddajemy precyzyjnej obróbce, starając się by efekt końcowy był jak najlepszy. Montaż jest najbardziej czasochłonnym etapem pracy przy produkcji filmów. Synchronizujemy kamery, a dynamikę zmian ujęć pomiędzy kamerami dopasowujemy uwzględniając charakter wydarzenia oraz wykres ścieżki dźwiękowej. Stosujemy przejścia i efekty z umiarem, nadając spójny charakter całości, tak by zmontowany film było można zawsze z przyjemnością obejrzeć. Dodajemy elementy graficzne, logotypy, subtelne animacje, napisy, obrazy na warstwach oraz podkłady muzyczne z nabytą licencją do użytku komercyjnego. Korzystamy z zakupionych legalnych oprogramowań do zaawansowanej edycji Edius oraz Avid liquid.

ANIMACJE I MODELE 3D

Wykonujemy krótkie animacje 3D. Poszczególne sekwencje animacji mogą być zapętlone oraz łączone ze sobą płynnymi przejściami. Proste wizualizacje obiektów trójwymiarowych wykonujemy na podstawie dostarczonych rysunków referencyjnych lub zdjęć. Mogą to być np. Logotyp danej firmy, przestrzeń lub obiekty.

HOLOGRAM

Staramy się od początku istnienia firmy by każdy nasz produkt, który znakujemy własnym firmowym hologramem był prawdziwym dziełem spełniającym Państwa oczekiwania. Hologram nadaje całości profesjonalny wizerunek i ma ciągłość numeryczną.

Szybki
kontakt

kom. 662 24 00 24
kom. 695 66 12 88

więcej

UMÓW SIE
NA SPOTKANIE

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Film prezentujący Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji

2019-08-20 10:51:00

Konkurs "Bardzo Młoda Kultura 2019-21- mazowieckie"

2019-08-13 12:35:00

Justyna Rogulska przygotowuje się do Mistrzostw Świata

2019-08-06 15:55:00

Zdjęcia ze ślubu i wesela - są nasze czy fotografa?

2019-08-02 10:24:00

gazeta-karczew_kopia.jpg

 

 jak wybielic zeby w domu

 

zielona kawa cena

licznik odwiedzin joomla