s. Elżbieta, Maria Siepak

Jest profeską wieczystą Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia. Ukończyła polonistykę na UJ, teologię na Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie. Przez 10 lat (1996-2006) kierowała międzynarodowym Stowarzyszeniem Apostołów Bożego Miłosierdzia „Faustinum”, była dyrektorem Wydawnictwa „Misericordia”, radną generalną Zgromadzenia. Jest redaktorem naczelnym kwartalnika „Orędzie Miłosierdzia” i strony internetowej: www.faustyna.pl ,  rzecznikiem prasowym Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach i Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, prowadzi dzieło „Koronka za konających” i grupę Sanktuarium Bożego Miłosierdzia na Facebooku. Napisała kilka pozycji książkowych, m.in. o życiu i misji św. Siostry Faustyny oraz wiele artykułów i publikacji medialnych.

Jeśli istnieją jakieś przeszkody to po stronie człowieka. Siostra Elżbieta ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia o rozpoznawaniu powołania.

Pan Bóg szuka człowieka na każdej z dróg. Siostra Elżbieta ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia o pojednaniu i cudzie powstania z martwych. Dokonują się największe Cuda.

Szybki
kontakt

kom. 662 24 00 24
kom. 695 66 12 88

więcej

UMÓW SIE
NA SPOTKANIE

WYPEŁNIJ FORMULARZ

cienZolty2.png
licznik odwiedzin joomla