Andrzej Supron zapaśnik, wicemistrz olimpijski, 16-krotny medalista, mistrz świata i Europy, trener i sędzia zapaśniczy. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach. Uważany za najwybitniejszego polskiego zapaśnika i wszechstronnego technika i taktyka. Jego ulubiona technika to rzut przez biodro, przezwane "biodrem Suprona". Otrzymał od króla Szwecji Gustawa II nagrodę − Puchar dla najlepszego technika. Po Mistrzostwach świata w których wygrał wszystkie walki przed czasem nie tracąc żadnego punktu zyskał przydomek "Profesor zapasów". Został odznaczony przez prezydenta Lecha Wałęsę Krzyżem Ofierskim Orderu Odrodzenia Polski. Posiada tytuł Zasłużonego Mistrza Sportu. Był sześciokrotnie odznaczany Srebrnym Medalem za Wybitne Osiągnięcia Sportowe.

W nagraniu Andrzej Supron o uczciowości, życzliwości i wartościach. "wygrywa praca, talent, sumienność, te wszystkie elemnty, które kształtują człowieka." Jaki cudowny byłby świat.

Sport to wspaniała dziedzina naszego życia. Andrzej Supron wielokrotny mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski opowiada o tym co daje sport i jak osiągnąć sukces. Jak zdobędziecie swój pierwszy medal, to wtedy uwierzycie, że można, a naprawdę można.