Pracownicy

Krystian Herncisz – Sędzia Pokoju Krajowego Sądu Obywatelskiego. Kawaler Orderu Świętego Stanisława. Komandor Komandorii Otwock. Przewodniczący Głównej Komisji Rewizyjnej Bractwa Liderów. Montażysta i operator kamery w praktyce z 20-letnim doświadczeniem pracy z kamerą. Absolwent PJATK. Dyplomowany grafik oraz plastyk o specjalizacji montaż filmowy i telewizyjny. Studia wyższe na kierunkach zarządzanie oraz pedagogika. Przez ponad 10 lat przynależał do ATM im. St. Jaracza w Otwocku. Zawodowo 5 lat pracował dla TVP WOT oraz późniejszego TVP3 zyskując bogaty dorobek doświadczenia zawodowego. Od 2006 zarządza działalnością związaną z produkcją filmów dokumentalnych i reporterskich. Posiada uprawnienia do organizowania praktyk i nauczania w zawodzie fotograf. Prowadzi zajęcia w GOK w Wiązownie oraz warsztaty filmowe i fotograficzne. Hobbystycznie towarzyszy mu wspinaczka oraz karate. Jako miłośnik gór zdobył wszystkie tatrzańskie szczyty. Odznaczony odznaką honorową za zasługi dla SKOW Virtuti Militari, Kombatanckim Krzyżem Pamiątkowym - Zwycięzcom, Kombatanckim Krzyżem Zwycięstwa, odznaką za zasługi dla Stowarzyszenia KOW Krzyż Grunwaldu, Otrzymał medal XXV-lecia Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów oraz Srebrną Sosenką i odznaką za zasługi w upowszechnianiu kultury, kultury fizycznej i turystyki. Posiada nadane szlachectwo. Mianowany na stopień oficerski podpułkownika BL. Dorobek pracy reporterskiej i telewizyjnej ujęty w biogramie wpisanym do “Encyklopedii Osobistości Rzeczypospolitej Polskiej” wydanie 2017.

Leszek Krasiński – Operator kamery. Jest współautorem wielu reportaży. Wielokrotnie uczestniczył w warsztatach operatorskich, dzięki którym nabył doświadczenie i praktykę. Filmowanie to Jego życiowa pasja, którą sukcesywnie doskonali. Jest sumienny i rzetelny, a dzięki dużemu zaangażowaniu w pracę cechuje się pełnym profesjonalizmem.

Monika Herncisz – Wykształcenie wyższe pedagogiczne. Z firmą związana jest od początku wspierając wszelkie działania swoją pomocą. Przez lata nauki opanowała umiejętności operatorskie i w swoim dorobku ma już wiele reportaży, w tym dla naszych kluczowych klientów. Jako zasłużona została odznaczona odznaką honorową za zasługi dla Stowarzyszenia Kawalerów Orderu Wojennego Virtuti Militari.

Patrycja Witan - Uczennica Zespołu Szkół nr.27 w Warszawie. Od 2016 roku odbywa praktyki zawodowe w firmie HERNCISZFILM, dzięki którym zdobywa wiedzę oraz doświadczenie związane z fotografią. Klientom odpowiada na wszelkie pytania dotyczące warsztatów medialnych, dziennikarskich, fotograficznych i filmowych. Zarządza również fanpagem firmy. Wykonuje fotoreportaże oraz edytuje zdjęcia w programach graficznych.

Patrycja_Witan.jpg

Dalila Chetouane - Uczennica Zespołu Szkół nr 2 im. M. Skłodowskiej-Curie w Otwocku, kształci sie na Technika Informatyka. Jej głównymi zainteresowaniami są muzyka oraz informatyka. Założyła szkolny Chór, który prężnie działa na różnych akademiach. Z firmą związana jest w czasie wolnym od szkoły. Jej głównymi zadaniami są prace biurowe oraz graficzne, które są jej kolejną pasją. Zarządza również stroną internetową firmy.

Szybki
kontakt

kom. 662 24 00 24
kom. 695 66 12 88

więcej

UMÓW SIE
NA SPOTKANIE

WYPEŁNIJ FORMULARZ

cienZolty2.png
licznik odwiedzin joomla