FortepianoOtwock, to czteropokoleniowa rodzinna firma zajmująca się wszystkim co związane z pianinami i fortepianami.  Starym instrumentom przywracamy zapomniany blask oraz brzmienie na najwyższym poziomie. Jest to naszą pasją.

Muzyka towarzyszy nam całe życie. Wiem jak ważna jest rola w rozwoju dzieci.

Naszą Misją jest promowanie i budowa świadomości na temat roli edukacji muzycznej w rozwoju dzieci. Muzyka jest środkiem kształcenia humanistycznego, uwrażliwiającego na wartości ludzkie. Powinna stanowić dla współczesnego człowieka pewien rodzaj odprężenia psychicznego, wzbogacać jego doświadczenia, wpływać na wszechstronny rozwój osobowości, rozwijać uczucia i wyobraźnię, dostarczać dużo radości i piękna.

Współpracując z instytucjami administracyjnymi oraz szkołami muzycznymi, sponsorujemy oraz współorganizujemy wydarzenia kulturalne, mające na celu budowanie świadomości i promowanie edukacji muzycznej w życiu człowieka. 

IMG_99862176.jpg

17 października przypada 168 rocznica śmierci kompozytora Fryderyka Chopina,

Stąd okazja aby przypomnieć jego sylwetkę i posłuchać wspaniałych utworów jego autorstwa w wykonaniu światowej sławy japońskiej Pianistki Pani Mamiko Ueyama, która zagra wraz z mężem i synem wyjątkowy i niepowtarzalny koncert. Jest to również wspaniała okazja aby  wesprzeć maluszki z Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego.

Fortepiano.jpg

Szybki
kontakt

kom. 662 24 00 24
kom. 695 66 12 88

więcej

UMÓW SIE
NA SPOTKANIE

WYPEŁNIJ FORMULARZ

cienZolty2.png
licznik odwiedzin joomla