Aktualności

Zajęcia fotograficzno-filmowe w Wiązownie

2015-10-21 22:01:00

Zajęcia sekcji fotograficzno-filmowej GOK w Wiązownie

Film w dość żartobliwy sposób prezentuje atmosferę panującą na zajęciach i tylko fragment zajęć, które odbyły się 2 października w GOK w Wiązownie. W wyniku śledztwa dziennikarskiego, które przeprowadziła Klaudia Cardinale Olszewska udało się wiele ustalić. Zajęcia fotograficzno filmowe obejmują zagadnienia teoretyczne i ćwiczenia praktyczne, pracę studyjną i plenerową oraz wystawy. W trakcie zajęć uczestnicy poznają tajniki fotografii cyfrowej i filmowania. Portret, pejzaż, fotografia uliczna, reportaż, animacja poklatkowa oraz fotografia artystyczna to tylko wybrane tematy, nad którymi sekcja pracuje w trakcie zajęć.

JEŚLI CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO GRUPY I UCZESTNICZYĆ W ZAJĘCIACH zadzwoń lub napisz:

instruktor Krystian Herncisz 662 24 00 24, krystian.herncisz@gok-wiazowna.pl.

Więcej informacji na stronie GOK w Wiązownie.

Imigranci w powiecie otwockim - sonda uliczna

2015-09-27 16:27:00

Dziennikarz Jan Szczyrek z portalu i gazety iOtwock.info z naszą kamerą, zapytał Mieszkańcy w sondzie ulicznej o tym co sądzą o przygotowaniu i przyjęciu imigrantów do powiatu otwockiego.

Doskonała zabawa w Zakręcie

2015-09-21 22:01:00

Filmowe reportaże z Dożynek Gminno-Parafialnych w Zakręcie, które odbyły się 13 września 2015. Warto przeżyć to jeszcze raz.


Zespół Klezmafour z potężna energią i bałkańskim szaleństwem rozgrzał wiązowską publiczność.

Pracownia Dekoratorska Impresja

2015-09-15 23:11:00

Filmując uroczystości zawsze zwracamy uwagę na całość w każdym szczególe. Bardzo istotne jest odpowiednie udekorowanie sali, do której zaprosimy naszych gości. To właśnie odpowiednia dekoracja tworzy niezapomniany klimat i podnosi rangę całej uroczystości. Warto powierzyć wykonanie eleganckich dekoracji firmie z doświadczeniem.

Impresja_-_Pracownia_Dekoratorska.jpg

Dekoracje będą też pięknie się preztować na zdjęciach i w filmie. Nawiązaliśmy współpracę z Pracownią Dekoratorską Impresja - gdzie grupa przyjaciół od lat tworzy piękne kwiatowe dekoracje z pasją. W swojej ofercie mają m.in. aranżacje restauracji, witryn sklepowych, dekoracje sal, kościoła, samochodu oraz inne. Zapewniają pełną obsługę florystyczną. Korzystają z maksymy, że najpiękniejsze kwiaty pochodzą z głębi serca. Gorąco polecamy!

Dla klientów Pracowni Dekoratorskiej Impresja 5% zniżki na nasze usługi. Dla korzystających z naszych usług 5% zniżki czeka w Pracowni Dekoratorskiej Impresja. Zapraszamy do korzystania z profesjonalnych usług!

Dożynki Gminno-Parafialne 2015

2015-08-27 11:55:00

Serdecznie zapraszamy do Zakrętu na Dożynki Gminno-Parafialne. Więcej informacji na stronie Gminnego Ośrodka Kultury w WIązownie. Wielkim zaszczytem objęliśmy patronatem medialnym.

dozynki_2015_plakat_skompresowany.jpg

Szybki
kontakt

kom. 662 24 00 24
kom. 695 66 12 88

więcej

UMÓW SIE
NA SPOTKANIE

WYPEŁNIJ FORMULARZ

cienZolty2.png
licznik odwiedzin joomla